Nezáväzná požiadavka

Rýchla požiadavke pre upresnenie požiadavky na tvorbu webu

Odošlite požiadavku aby ste zistili presnú cenu a aby sme mohli dohodnúť ostatné podmienky, vypíšte prosím nasledujúci nezáväzný formulár. Ten nám pomôže sa zorientovať v tom aká je vaša predstava a čo by bolo pre vás ideálne.

Na základe vyplnených položiek vám následne dokážeme poradiť aké prvky by boli pre účely vašej stránky aj pre vaše „publikum“ vhodné a v čom by to vašej stránke a jej návštevníkom pomohlo. Z toho dôvodu vás prosíme o čo najpresnejšie vyplnenie dotazníka. Potom vám môžeme pomôcť vybudovať úspešný a fungujúci web.

Tvorba webu začne až po ujasnení vašich požiadaviek a upresnení všetkých podmienok.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár.


Zadajte názov domény, ktorý by ste chceli využívať, prípadne ak doménu máte, zadajte jej názov. Ak doménu nemáte, my vám podľa zamerania firmy pošleme návrhy domén, ktoré by mohli byť pre váš účel efektívne využité.
Ujasnite si, pre akú cieľovú skupinu je váš web určený (pre mužov, pre mamičky s deťmi, pre odborníkov, pre starších ľudí, šoférov, atď.). Každá skupina ľudí preferuje iný typ dizajnu a hlavne obsahu.
Vyznačte všetky položky, ktoré chcete mať na vašej stránke.
Sem uveďte ďalšie položky, ktoré chcete mať v hlavnom menu vašej stránky.
Sem uveďte ďalšie funkcie, ktoré by ste chceli mať na vašej stránke. Napr. Kalendár s voľnými termími, Špeciálne galérie, katalóg, súbory na stiahnutie, Stránku s komentármi, ...)
Ak máte nejaké podmienky o využití nejakých konkrétnych farieb, tak nám napíšte ktoré farby to sú. Chápeme, že naši zákazníci často nevedia jasne vyjadriť svoju predstavu o grafike. Pozrite si preto webové stránky vašej konkurencie, nájdite 2-3 webstránky, ktoré sa vám páčia a napíšte nám, čo sa vám na nich páči. Prípadne nájdite aj 2-3 webstránky, ktoré sa vám nepáčia a napíšte prečo.
Zvoľte Áno ak si chcete priebežne sami upravovať web, pridávať fotky do galérie, pridávať články, stránky, upravovať menu a iné obsahové prvky.
Sem uveďte akékoľvek ďalšie otázky, požiadavky alebo nejasnosti, ktoré by ste sa od nás radi dozvedeli.
Print Friendly, PDF & Email