Reklamný textil s potlačou

Oblečenie, ktoré reprezentuje.

Kľúčovou súčasťou vašej firemnej identity je aj vaše oblečenie. Firemný odev nie je len dizajnový prvok, ale aj spôsob komunikácie a probagácie vašej firmy.

Využite možnosť využiť tento reklamný nástroj vo vašom marketingu. Navrhneme pre vás decentné aj výrazné tričká, reflexné vesty, mikiny, bundy, čašnícke oblečenie či iné odevy.

Máme v ponuke rôzny reklamný textil.

Vyberte si z našej ponuky to čo sa vám najviac hodí.

Spôsoby potlače a značenia textilu

Tento spôsob potlače sa realizuje vyplotrovaním (vyrezaním) daného druhu nažehlovacej fólie, odstránením nepotrebných častí z podkladovej prenosovej fólie a následným nalisovaním v termolise priamo na textil. Týmto spôsobom môžeme na textil vytlačiť len relatívne jednoduché logá či grafické motívy. Problematický sa tlačí miniatúrne písmo menšie ako 8mm. Ideálne je týmto spôsobom tlačiť maximálne 2-3 farebné motívy.

Pri sieťotlači sa v prvom kroku vyrobí sieťotlačové sito. V ďalšom kroku sa cez toto sito nanáša vybraná farba priamo na textil. Na záver sa farba vysuší v teplovzdušnom tunely a tričko je hotové. Týmto spôsobom sa dajú tlačiť maximálne 3-4 farebné motívy. Vďaka sieťke dokážeme týmto spôsobom vytlačiť aj zložitejšie grafiky či menšie písmená alebo menšie grafické prvky.

Priama potlač sa realizuje na špeciálnych tlačiarňach, ktoré majú kvalitnú textilnú farbu priamo v cartridgoch. Táto tlačiareň vytlačí fotky alebo aj akékoľvek iné zložité či plnofarebné motívy priamo na textil. Má však obmedzenie. Touto technológiou sa dá tlačiť len na bavlnené textílie.

Pomocou vyšívacieho stroja sa cez podšívku vyšije na textil logo alebo iný grafický motív. Výšivka je asi najtrvácnejší spôsob potlače. Maximálna veľkosť grafických prvkov nemôže byť väčšia ako hrúbka stehu. Je to jediný spôsob značenia, ktorým sa dajú potlačiť fleecové textílie.

Elegantné aj pracovné oblečenie

Tešíme sa na spoluprácu.

Máte otázky?

Máte záujem o nezáväznú ponuku reklamný textil s potlačou?
Vyplňte dopytový formulár nižšie.

Reklamný textil – dopytový formulár

Kontaktné a fakturačné údaje

Špecifikácia dopytu

Sposob potlače/značenia
Pridajte logo alebo iné podklady, ktoré chcete použiť na potlač alebo vytvorenie grafiky textilu.
Maximum upload size: 5MB
Pred odoslaním formulára musíte súhlasiť s podmienkami ochrany osobných údajov. *