Rýchla požiadavka pre upresnenie štruktúry a obsahu webu

Radi vám môžeme pomôžeme vybudovať úspešný a fungujúci web.

Nasledujúci formulár Vám pomôže, ujasniť si, aký obsah a aká štruktúra webu by bola pre vás najvhodnejšia.

Po ujasnení vašich požiadaviek a upresnení všetkých podmienok začneme tvoriť váš nový web.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár.

Po vyplnení tohto formulára, vás budeme kontaktovať s prípadnými otázkami alebo vám budeme môcť poslať presnejšiu cenovú ponuku na tvorbu alebo rekonštrukciu vašej internetovej stránky.


Zadajte názov domény, ktorý by ste chceli využívať, prípadne ak doménu máte, zadajte jej názov. Ak doménu nemáte, a chcete pomôcť s výberom, my vám podľa zamerania firmy pošleme návrhy domén, ktoré by mohli byť pre váš účel efektívne.
Ujasnite si, pre akú cieľovú skupinu je váš web určený (pre mužov, pre mamičky s deťmi, pre odborníkov, pre starších ľudí, šoférov, záhradkárov, majiteľov aut, domácich kutilov, atď.). Každá skupina ľudí preferuje iný typ dizajnu a hlavne obsahu. Keď si ujasníte na koho má primárne stránka pôsobiť, a doplňte stránku informáciami, ktoré potrebujú vedieť a zároveň zvýrazniť tie výhody, ktoré ho môžu presvedčiť o nákupe alebo o dôvere k vašej firme. Zároveň vám pomôže cieľová skupina
Vyznačte všetky položky, ktoré chcete mať na vašej stránke.
Sem uveďte ďalšie položky, ktoré chcete mať v hlavnom menu vašej stránky.
Sem uveďte počet všetkých stránok, mimo položiek hlavného menu. Príklad: Ponuka Služieb má podstránky: Obkladanie, Maľovanie, Rekonštrukcie (to sú 3 podstránky), ak sa napríklad podstránka "Rekonštrukcie" ďalej rozvetvuje napríklad na "Rekonštrukcie rodinných domov" a "Rekonštrukcie bytov" sú to ďalšie 2 podstránky.
Sem uveďte ďalšie funkcie, ktoré by ste chceli mať na vašej stránke. Napr. Kalendár s voľnými termími, Špeciálne galérie, katalóg, súbory na stiahnutie, Stránku s komentármi, ...)
Ak máte nejaké podmienky o využití nejakých konkrétnych farieb, tak nám napíšte ktoré farby to sú. Chápeme, že naši zákazníci často nevedia jasne vyjadriť svoju predstavu o grafike. Pozrite si preto webové stránky vašej konkurencie, nájdite 2-3 webstránky, ktoré sa vám páčia a napíšte nám, čo sa vám na nich páči. Prípadne nájdite aj 2-3 webstránky, ktoré sa vám nepáčia a napíšte prečo.
Máte presne určené firemné farby, chcete použiť farby loga alebo to necháte na nás?
Zvoľte Áno ak si chcete priebežne sami upravovať web, pridávať fotky do galérie, pridávať články, stránky, upravovať menu a iné obsahové prvky.
Chcete aby bola vaša stránka dostupná aj v angličtine, nemčine alebo inom ako slovenskom jazyku?
Chcete aby bola vaša stránka fungovala aj ako e-shop, alebo chcete zachovať možnosť dobudovania e-shopu?
Ak budete potrebovať našu pomoc. My Vás budeme po zaevidovaní požiadavky kontaktovať a poradíme vám najlepšie riešenie.
Chcete aby mohli návštevníci webu zdieľať vaše stránky, produkty ďalší obsah na sociálnych sieťach?
E-mail marketing je inovatívny a veľmi flexibilný systém získavania kontaktov na potencionálnych zákazníkov a komunikácie so súčasnými zákazníkmi.
Sem uveďte akékoľvek ďalšie otázky, požiadavky alebo nejasnosti, ktoré by ste sa od nás radi dozvedeli.
Firma MyGraphic bude spracovávať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky alebo dotazu k našej ponuke produktov a služieb. Odoslaním tohto formulára potvrdzujete, že ste boli oboznámený a súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.
Print Friendly, PDF & Email