Internetová stránka │ Prezentačný web +

Táto webstránka je vhodná pre stránky vašej firmy, ktorých obsah chcete upravovať, meniť alebo aktualizovať. Prípadne chcete pridávať novinky, akcie produkty alebo zdielať pre návštevníkov články, ktoré o témach ktoré ich zaujímajú. Obsah a dizajn vašej webstránky prispôsobíme na mieru vašich požiadaviek. Môžete pridávať videá, audio súbory, články, galérie, diskusie, formuláre a ďalší multimediálny obsah.

Celý web vám postavíme na mieru požiadaviek vašich klientov aj vás osobne. Keď spojíme našu znalosť marketingu s vašimi vedomosťami o vašich klientoch vytvoríme web, ktorý bude zaujímavý pre všetkých návštevníkov, ktorý hľadajú vaše produkty alebo služby.

Pripravíme vám internetové stránky, ktoré budú slúžiť zároveň ako komunikačný kanál medzi vami a vašimi zákazníkmi. Vďaka webovému formuláru, ktorý vám umiestníme na web, vás dokážu kedykoľvek, pomocou pár kliknutí, kontaktovať a zaslať vám svoje požiadavky.

Pozrite si niektoré referencie stránok typu "Prezentačný web +". www.js-turbo.sk, www.babickinezlato.sk


Prezentačný web + │ internetová stránka na mieru už od 459€

V cene získate:

 • Vlastnú doménu na internete na jeden rok (napríklad www.vasa-domena.sk, www.vasa-domena.eu, vasa-domena.com) (Obnova domény 1x za rok cca 8€)
 • Priestor pre webové stránky (hosting) na jeden rok (Obnova hostingu 1x za rok - cca. 14€)
 • Moderný dizajn webu na mieru, pomôžeme vám vymyslieť dizajn webu na mieru vašej cieľovej skupiny zákazníkov. Tak aby sa na vašom webe cítili dobre a zdržiavali sa na ňom.
 • Štruktúru stránky na mieru, prispôsobená požiadavkám a potrebám vašich klientov tak, aby v priebehu pár kliknutí našli presne to čo hľadajú. Základná štruktúra webu väčšinou obsahuje tieto informácie.
  • základné údaje o firme
  • ponuka služieb a produktov s popisom
  • vaše portfólio kontaktné informácie
  • kontaktný formulár, pre okamžitú a rýchlu požiadavku vašich zákazníkov
  • prípadne ďalšie položky
  • pridáme do štruktúry všetky položky podľa potrieb vášho podnikania. Spoločne navrhneme ideálnu štruktúru, ktorú otestujeme a následne doladíme do dokonalosti.
 • On-Page SEO (Search engine optimization - Optimalizácia pre vyhľadávače)
  • Základné dôležité meta popisy webu (meta tagy)
  • Alt tagy - atribúty pre obrázky, ktoré slúžia na to, aby ste dosiahli vyššie pozície vo vyhľadávaní obrázkov
  • Link-building - vybudujeme kvalitnú databázu spätných odkazov, ktoré vám zabezpečia vyššie pozície vo vyhľadávačoch
  • Google Analytics - zavedenie nástroja, pomocou ktorého môžete sledovať návštevnosť webu, správanie návštevníkov na webe, ich demografické údaje a veľa ďalších možností
  • Google Search Console - Nástroj, pomocou ktorého môžete sledovať výkonnosť vášho webu vo vyhľadávaní a zároveň nasmerovať google na nový obsah vášho webu.
 • Individuálny prístup - počas tvorby webu aj po jeho dokončení sme vám k dispozícii mailom alebo telefonicky.
prezentačný web +

Grafika & Dizajn webu

webdizajn

Grafiku a dizajn stránky robíme pre vás vždy na mieru, podľa vašich požiadaviek. Pri tvorbe stránky berieme do úvahy vašu firemnú identitu. Používame firemné farby a firemné typy písma (ak sú k dispozícii).

Pred začatím vytvárania vašej webovej stránky, vám pomôžeme vybudovať víziu, ako by mala vaša internetová stránka vyzerať, tak aby splnila všetky potrebné, vami stanovené ciele. Následne sa postaráme o to, aby ste boli s výsledkom spokojní.

Pri grafike a dizajne je dôležité aj správne využitie obrázkov. Obrázky sú totiž platené aj neplatené. Zdarma je ich spravidla na výber o veľa menej, ale často sú kvalitné a dobre využiteľné. Druhou variantou sú obrázky z platených fotobánk. Tu sa ceny obrázkov pohybujú od 4-10€ za obrázok. Priemerne sa na firemnej stránke využíva okolo 10 takýchto obrázkov, v závislosti od štruktúry stránky. Ostatné obrázky by mali byť vaše a autentické.

Vieme pre vás zabezpečiť aj kvalitné fotografie vašich produktov. Túto službu treba individuálne konzultovať.

Obsah internetových stránok

Súčasťou tvorby stránky je aj implementácia obsahu na stránky. Tento obsah môžete dodať vy, alebo si od nás môžete nechať vypracovať návrh textov.

Pri príprave textov dbajte na to, aby boli pre návštevníkov vašich stránok pútavé, zaujímavé a hlavne zrozumiteľné. Vyzdvihnite výhody, ktoré plynú pre zákazníkov zo spolupráce s vašou firmou.

Podmienkou kvalitného obsahu je aj jeho využitie, ako nástroja SEO optimalizácie firemných internetových stránok. Využívajte v ňom kľúčové slová a slovné spojenia, ktoré by mohli ľudia zadávať do vyhľadávača, keď hľadajú produkty alebo služby, ktoré ponúkate. Viac o tom ako písať kvalitný obsah, sa dočítate v našich tipoch a radách, v rubrike užitočné informácie.

SEO (Search Engine Optimalization) internetovej stránky

SEO optimalizácia pre vyhľadávače

Okrem kvalitného obsahu je pre návštevnosť a hlavne vyhľadateľnosť vašich stránok dôležitá aj optimalizácia zdrojového kódu stránky. Tzv. Meta tagy dávajú vyhľadávačom napríklad informácie o obsahu vašich internetových stránok, kľúčových slovách, ktoré súvisia s vašim webom a informácie pre robotov, ktorý prehľadávajú weby.

Okrem úpravy meta tagov v hlavičke, sú pre SEO optimalizáciu stránky dôležité aj mená obrázkov, ich alternatívne popisy, názvy jednotlivých stránok, označenie nadpisov a ich úrovne a samotný obsah vášho webu.

Okrem toho je množstvo ďalších prvkov, ktoré zabezpečujú vyššiu pozíciu vášho webu vo výsledkoch vyhľadávania. Napríklad spätné odkazy z iných stránok na váš web. Jednoducho povedané, ak sa na stránke A nachádza odkaz na stránku B, je to ako hlasovanie stránky A za kvalitu stránky B. SEO optimalizáciu podrobnejšie vysvetľujeme v rubrike užitočné informácie v článku, ktorý momentálne pripravujeme.

Ďalšie služby ktoré poskytujeme v oblasti SEO optimalizácie nájdete v ponuke rubriky Služby -> Marketing

Formuláre na vaše web stránky

Fomrulár, internetová stránka

Preto, aby vás mohli záujemcovia o vaše produkty alebo služby kontaktovať, je dôležité aby vaša internetová stránka mala kontaktný alebo objednávkový formulár, ktorý zákazníkom uľahčí prácu a umožní okamžitú reakciu. Formuláre Vám nastavíme podľa vašich požiadaviek a prepojíme s vaším e-mailom.

Redakčný systém │ Pohodlná úprava internetových stránok

Internetové stránky, pridať správu

Súčasťou služby je aj manuál k obsluhe prehľadného a jednoduchého redakčného systému.

Tento systém vám umožní pohodlne a rýchlo, bez znalosti programovania, aktualizovať a upravovať obsah vašej internetovej stránky. S jeho využitím môžete aktualizovať galérie, pridávať články, multimediálne súbory, spravovať jednotlivé stránky, užívateľské kontá (ak sa na vašom webe nachádzajú) a množstvo ďalších úprav.

 

 

 

E-mail marketing │ Automatizovaná komunikácia

e-mail marketing, automatizácia

Implementácia e-mail marketingu Vám umožní automatizovať komunikáciu so zákazníkmi alebo záujemcami o váš produkt alebo službu. Prehľadné a jednoduché budovanie databázy kontaktov pomocou formulárov, ktoré jednoducho vytvoríte a vložíte na vašu stránku alebo priamo do e-mailu. Pripravené šablóny e-mailov Vám umožnia realizovať pútavý a efektívny e-mail marketing.

Využívajú napríklad personalizované prvky (meno/firma) v oslovení či automatické zasielanie predom pripravených elektronických správ v stanovenom intervale. Využite tlačítka, odkazy, formuláre a ďalšie možnosti, ktoré tento systém ponúka a posuniete sa o niekoľko krokov pred vašu konkurenciu.

Ďalšie služby týkajúce sa e-mail marketingu nájdete v rubrike Služby->Marketing

 

Individuálny prístup

Pred začiatkom práce na vašej internetovej stránke s vami prekonzultujeme vaše požiadavky a zároveň vám poradíme, aké ďalšie prvky by mohli byť pre váš firemný web efektívne a užitočné. Po dokončení stránky, vás osobne zaškolíme do využívania všetkých potrebných nástrojov na úpravu vašej webstránky. Aj naďalej sme vám, v prípade komplikácií, k dispozícii telefonicky, e-mailom, ale aj prostredníctvom online podpory na našej internetovej stránke www.mygraphic.sk.

 


Pošlite nám nezáväznú požiadavku a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou alebo prípadnými doplňujúcimi otázkami k vašej internetovej stránke.

Poradíme vám všestranné možnosti využitia webu, ďalšie marketingové možnosti, tipy a návrhy, ako postupom času rozvíjať či vylepšovať vaše webstránky, tak aby generovali viac zákazníkov.

Cena webovej stránky je orientačná (môže sa líšiť), preto vždy vypracúvame individuálnu ponuku na mieru.