Prezentačný web +

Internetová stránka │ Prezentačný web +

Táto služba je vhodná pre tvorbu pútavých prezentačných internetových stránok vašej firmy, ktorých obsah chcete upravovať, meniť alebo aktualizovať. Obsah a dizajn vašej webstránky prispôsobíme na mieru vašich požiadaviek. Môžete pridávať videá, audio súbory, články, galérie, diskusie, formuláre a ďalší multimediálny obsah.

Grafika & Dizajn webu

webdizajn

Grafiku a dizajn stránky robíme pre vás vždy na mieru, podľa vašich požiadaviek. Pri tvorbe stránky berieme do úvahy vašu firemnú identitu. Používame firemné farby a firemné typy písma (ak sú k dispozícii).

Pred začatím vytvárania vašej webovej stránky, vám pomôžeme vybudovať víziu, ako by mala vaša internetová stránka vyzerať, tak aby splnila všetky potrebné, vami stanovené ciele. Následne sa postaráme o to, aby ste boli s výsledkom spokojní.

Pri grafike a dizajne je dôležité aj správne využitie obrázkov. Obrázky sú totiž platené aj neplatené. Zdarma je ich spravidla na výber o veľa menej, ale často sú kvalitné a dobre využiteľné. Druhou variantou sú obrázky z platených fotobánk. Tu sa ceny obrázkov pohybujú od 4-10€ za obrázok. Priemerne sa na firemnej stránke využíva okolo 10 takýchto obrázkov, v závislosti od štruktúry stránky. Ostatné obrázky by mali byť vaše a autentické.

Vieme pre vás zabezpečiť aj kvalitné fotografie vašich produktov. Túto službu treba individuálne konzultovať.

Obsah internetových stránok

Súčasťou tvorby stránky je aj implementácia obsahu na stránky. Tento obsah môžete dodať vy, alebo si od nás môžete nechať vypracovať návrh textov.

Pri príprave textov dbajte na to, aby boli pre návštevníkov vašich stránok pútavé, zaujímavé a hlavne zrozumiteľné. Vyzdvihnite výhody, ktoré plynú pre zákazníkov zo spolupráce s vašou firmou.

Podmienkou kvalitného obsahu je aj jeho využitie, ako nástroja SEO optimalizácie firemných internetových stránok. Využívajte v ňom kľúčové slová a slovné spojenia, ktoré by mohli ľudia zadávať do vyhľadávača, keď hľadajú produkty alebo služby, ktoré ponúkate. Viac o tom ako písať kvalitný obsah, sa dočítate v našich tipoch a radách, v rubrike užitočné informácie.

SEO (Search Engine Optimalization) internetovej stránky

SEO optimalizácia pre vyhľadávače

Okrem kvalitného obsahu je pre návštevnosť a hlavne vyhľadateľnosť vašich stránok dôležitá aj optimalizácia zdrojového kódu stránky. Tzv. Meta tagy dávajú vyhľadávačom napríklad informácie o obsahu vašich internetových stránok, kľúčových slovách, ktoré súvisia s vašim webom a informácie pre robotov, ktorý prehľadávajú weby.

Okrem úpravy meta tagov v hlavičke, sú pre SEO optimalizáciu stránky dôležité aj mená obrázkov, ich alternatívne popisy, názvy jednotlivých stránok, označenie nadpisov a ich úrovne a samotný obsah vášho webu.

Okrem toho je množstvo ďalších prvkov, ktoré zabezpečujú vyššiu pozíciu vášho webu vo výsledkoch vyhľadávania. Napríklad spätné odkazy z iných stránok na váš web. Jednoducho povedané, ak sa na stránke A nachádza odkaz na stránku B, je to ako hlasovanie stránky A za kvalitu stránky B. SEO optimalizáciu podrobnejšie vysvetľujeme v rubrike užitočné informácie v článku, ktorý momentálne pripravujeme.

Ďalšie služby ktoré poskytujeme v oblasti SEO optimalizácie nájdete v ponuke rubriky Služby -> Marketing

Formuláre na vaše web stránky

Fomrulár, internetová stránka

Preto, aby vás mohli záujemcovia o vaše produkty alebo služby kontaktovať, je dôležité aby vaša internetová stránka mala kontaktný alebo objednávkový formulár, ktorý zákazníkom uľahčí prácu a umožní okamžitú reakciu. Formuláre Vám nastavíme podľa vašich požiadaviek a prepojíme s vaším e-mailom.

Redakčný systém │ Pohodlná úprava internetových stránok

Internetové stránky, pridať správu

Súčasťou služby je aj manuál k obsluhe prehľadného a jednoduchého redakčného systému.

Tento systém vám umožní pohodlne a rýchlo, bez znalosti programovania, aktualizovať a upravovať obsah vašej internetovej stránky. S jeho využitím môžete aktualizovať galérie, pridávať články, multimediálne súbory, spravovať jednotlivé stránky, užívateľské kontá (ak sa na vašom webe nachádzajú) a množstvo ďalších úprav.

E-mail marketing │ Automatizovaná komunikácia

e-mail marketing, automatizácia

Implementácia e-mail marketingu Vám umožní automatizovať komunikáciu so zákazníkmi alebo záujemcami o váš produkt alebo službu. Prehľadné a jednoduché budovanie databázy kontaktov pomocou formulárov, ktoré jednoducho vytvoríte a vložíte na vašu stránku alebo priamo do e-mailu. Pripravené šablóny e-mailov Vám umožnia realizovať pútavý a efektívny e-mail marketing.

Využívajú napríklad personalizované prvky (meno/firma) v oslovení či automatické zasielanie predom pripravených elektronických správ v stanovenom intervale. Využite tlačítka, odkazy, formuláre a ďalšie možnosti, ktoré tento systém ponúka a posuniete sa o niekoľko krokov pred vašu konkurenciu.

Ďalšie služby týkajúce sa e-mail marketingu nájdete v rubrike Služby->Marketing

Individuálny prístup

Pred začiatkom práce na vašej internetovej stránke s vami prekonzultujeme vaše požiadavky a zároveň vám poradíme, aké ďalšie prvky by mohli byť pre váš firemný web efektívne a užitočné. Po dokončení stránky, vás osobne zaškolíme do využívania všetkých potrebných nástrojov na úpravu vašej webstránky. Aj naďalej sme vám, v prípade komplikácií, k dispozícii telefonicky, e-mailom, ale aj prostredníctvom online podpory na našej internetovej stránke www.mygraphic.sk.

 

Print Friendly, PDF & Email